Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12217 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy używa ktoś Virtual CD , walczy 10/08/01 11:54
progz po 30 dniach przystaje prawidlowo działać pomimo "rejestracji" tzn. nie pojawia się info że time expired, ale przestaje widzieć wirtualny CD i ponowne podłączanie nie pomaga, także reinstal nie pomaga. Próbowałem juz roznych crackow i wersji progza.
Czy są jakies inne dobre programy tego rodzaju ???

...brzydki jak noc ale za to nadrabia
brakiem inteligencji...
...nie mam na nic czasu....

  1. Rewelacyjny Daemon-Tools , Vandergaart 10/08/01 12:06
    do sciagniecia np. z http://www.daemon-tools.com po pierwsze jest darmowy, po drugie emuluje zabezpieczenia typu SafeDisc i SecuRom, po trzecie malenki a po czwarte czyta z image-ow najpopularniejszych progsow do kopiowania plyt (sam nie zczytuje imagow na dysk). Wiec np. CloneCD lub CDRWin + daemon-tools i po sprawie. Instalka jest w formacie Microsoft Installer (.msi) wiec byc moze bedzie Ci potrzebna nowsza wersja tego instalera: http://www.daemon-tools.com/...siw.pl?instmsiw.exe

    Oh the sisters of mercy - they are
    not departed or gone...

    1. Na CDRInfo , Vandergaart 10/08/01 12:07
      masz najnowsza wersje - 2.80 - http://www.cdrinfo.pl/

      Oh the sisters of mercy - they are
      not departed or gone...

  2. uzywalem , vov 10/08/01 12:59
    i szczerze mowiac nie mialem takich problemow,a mialem
    wersje od 1.0 do 4.0.
    jesli natomiast chodzi o dobrego wirtuala to zgadzam sie ze
    daemon jest super,no i za friko

    pozdrawiam

    I choćbym szedł ciemną doliną zła
    się nie ulękne,bo jestem
    najgorszym sk..nem w całej dolinie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL