Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17358 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacja Win2000 , guma 10/08/01 19:07
Sprzet Abit kt7a-raid Thunderbird 1333/266, Ati allinwonder radeon ddr 32mb, 256mb ramu. Sound Blaster Live. modem request 56k, dysk ibm DTLA 305040 40GB.
Przy instalacji Win2000 po zaladowaniu sterownikow pojawia sie czarny ekran z kursorem za chwile znika kursor i komp sie zawiesza. Po wyjeciu modemu i Live z kompa dalej to samo.
Jezeli wloze inna grafe (sis6326) system sie slicznie instaluje.
Moze ktos wie jak zainstalowac Win2000 w konfiguracji Abit kt7a + Ati radeon allinwonder ?? Za pomoc dziekuje.

--
pozdrawiam
guma

  1. tytuł , Maccco 10/08/01 21:15
    sprubuj zainstalowac se winde wpierw na tym sisie, puzniej jak bedziesz mial zainstalowany sys, to po prostu przeluz karty --> tylko se wpierw sisa ustaw na standard vga przed zamiana --> tak dla pewnosci

    pozdruwka
    MaCcco

  2. Nie do konca ... , guma 10/08/01 21:48
    .. chodzilo mi o takie rozwiazanie. To moj komputer i cale szczescie abita nigdy bym nie qpil.Kolega nie bdzie mial w domu 2 kart zeby pozniej sobie zainstalowac na innej system a mnie sie nie bedzie chcialo latac jak mu sie cos wysypie :) Ja zainstaluje sysa tnz juz nawet dziala. Tylko teraz gdy wloze SB Live to od razu sa zwisy :)) Ciekawe ile czasu strace na skonfigurowanie tego kompa.

    --
    pozdrawam
    guma

    1. no to , Maccco 10/08/01 21:54
      sprubuj wskoczyc na www.benchmark.pl i tam wyszukaj "nieoficjalny" faq pod abitka - i tam jest opisany problem z sb (death or a)live

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL