Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17246 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do posiadaczy Winfast gf2pro... , kiniu 11/08/01 09:57
z wentylem umieszczonym z boku radiatora. Czy ktos z posiadaczy w/w karty zakladal inny radiator i w jaki sposob oraz jaki byl tego skutek w o/c. Pytam bo mam zamiar zalozyc radiatory na pamiatki i trzeba zmienic radiator na chipie bo zachodzi na pamieci. Ew. jak ktos zakladal radiatory na pamieci to niech sie pochwali ile poszly.
Pozdrowienia

  1. Po co? , Lancer-Redakcja 11/08/01 11:08
    Po co ci radiatory na pamieci? Nic nie zyskasz na dodatkowym o/c. Jesli masz pamieci SDRAM DDR o czestotliwosci powyzej 500MHz to rozumiem, ale taraz, na SGRAM`ach?

    1. A po to ze... , kiniu 11/08/01 11:38
      przy standardowy taktowaniu 400 mhz /ddr/ sa tak gorace ze mozna jajka gotowac. Gdy dotknisz je palcem to po 2 sek. masz dosyc :)

      1. To nie tak , Lancer-Redakcja 11/08/01 12:22
        To przebija cieplo z rdzenia. Ja zakladalem tylko pozadne chlodzenie na chipset i pamieci sa chlodne. Cieplo rozchodzi sie po laminacie na pamieci i dlatego tak masz.

        1. No to jeszcze jedno pytanko ... , kiniu 11/08/01 13:14
          czy posiadasz tego winfast-a i w jaki sposob montowales lepsze chlodzenie czy na org. rediatorku czy dawales nowy i jak go mocowales ?

          1. Nie , Lancer-Redakcja 13/08/01 11:06
            W domu nigdy nie mialem Winfasta Pro, ale mialem wiele innych kart na SGRAM DDR jak i SDRAM DDR. Te ostatnie mocniej sie grzeja. Przewaznie mocuje na gumki albo zaizolowany drut. Radiatorek od Durona BOX.

          2. Nie , Lancer-Redakcja 13/08/01 11:59
            W domu nigdy nie mialem Winfasta Pro, ale mialem wiele innych kart na SGRAM DDR jak i SDRAM DDR. Te ostatnie mocniej sie grzeja. Przewaznie mocuje na gumki albo zaizolowany drut. Radiatorek od Durona BOX.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL