Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17804 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy system i problemy , RyVar72 11/08/01 11:25
No więc tak: WinME Duron 900@1000 256 Ram GeForce2 MX DVD LG DRD8120B, SoundBlaster PCI, płyta Chaintech 7AJA2/100. Przy odtwarzaniu MP3 z dysku gubi fragmenty, tak jak by miał problemy z dekodowaniem, zacina się i przeskakuje podobnie jak uszkodzona płyta CD, a już bardzo to słychać w momencie kiedy kopiuję coś z płyty CD i jednocześnie słucham, albo kopiuję czy otwieram jakiś większy plik z dysku, np z drugiej partycji, wtedy jest makabra, tak jakby dysk nie wyrabiał. No i właśnie co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, gdzie tkwi problem. Z góry dzięki za pomoc.

  1. a ustwailes ... , acd 11/08/01 12:38
    ... DMA dla dyskow ?
    Pozdr.
    acd

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. Tylko gdzie , RyVar72 11/08/01 12:54
      Podczas instalacji pakietu sterowników via (instalowałem 4in1431v) nie pytał o włączenia DMA dla dysków, a programik SetDMA po uruchomieniu nie widzi nic co by można włączyć. Czy może to być wina samego WindowsME?

      1. taaaa to slynny juz ... , acd 11/08/01 13:22
        ... blad ME... Zrob tak : prawym przyciskiem na Moj Komputer ,potem lewym na Wlasciwosci , dalej Menadzer Urzadzen ,nastepnie Stacje Dyskow ,potem lewym na dyski ( nie floppy ) i wlasciwosci ,next Ustawienia i potem klikasz obok DMA .Podobnie robisz z CDROMem ...
        Pozdr.
        acd

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

        1. Mój komputer jest ci wdzięczny :-) , RyVar72 11/08/01 13:36
          Dzięki tobie komputer nie poleciał przez okno :-) już nie miałem do niego siły. Dziękuję za pomoc.
          Pozdrawiam Rysiek

          1. spox , acd 11/08/01 13:48
            nie ma sprawy ...
            Pozdr.
            acd

            >>> We are The BOARD. Resistance
            is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL