 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34318 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Bios do GF2MX z TV-out'em - maly problem , JE Jacaw 14/08/01 08:41 Otoz zmienilem sobie bios w swojej karcie (w sumie to juz druga zmina) i mam maly problem. Otoz, po zmianie (tej poprzedniej tez) gdy uruchamia sie komp i wchodze np. do biosu wszystko tak slimaczo sie pojawia tzn. przy starym biosie wchodzilem i juz mialem wszystkie opcje... a teraz czekam chwilke i teraz to sie tak wyswietla z gory na dol... nie wiem jak to precyzyjnie okreslic, efekt wyglada tak jak przy wyswietlaniu np. menu start,
Jesli ktos zrozumial na czym polega moj problem... to moze wie, czy tak to ma byc, czy cos jest u mnie nie tak.Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach - A może... , rokitka 14/08/01 08:45
włącz cache biosu grafiki i systemuCo ja tutaj robię? |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|