Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44407 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pomóżcie Panowie -problem ze skompresowanym HDD , Doczu 5/04/01 11:18
Mam w kompie zainstalowane dwa dyski twarde. Jeden 7,5 GB i drugi 256 MB (traktowany jako tzw."dyskietka") i właśnie z tym drugim dyskiem mam problem. Otóż skompresowałem go Windowsowym DriveSpace'm i wszystko było git do momentu kiedy sformatowałem dysk "główny".
Podczas ponownej instalacji a ściślej podczas sprawdzania przez instalatora czy na dyskach nie ma błędów pojawił się komunikat że "dysk jest skompresowany programem Drive Space 3 i do momentu kiedy program ten nie będzie zainsalowany w komputerze dysk D (to ten 256) będzie niedostępny. W trakcie instalacji wybrałem aby instalator zainstalował Narzędzia kompresji dysków. I teraz finał:
Po poprawnej instalacji nie mam dostępu do tego dysku. Zamiast "D" pisze "Host dla D(D:)". Kurde co z tym zrobić. Pomóżcie please!!!!!.
Pozdr.

  1. o ile pamietam , Olo 5/04/01 14:21
    trzeba recznie odpalic DriveSpace i kazac mu zamontowac skompresowane woluminy.

  2. a mnie się wydaje... , vaneck 5/04/01 14:32
    że on jest ukryty. Tylko że zapomniełem gdzie ta opcja :-(
    Chyba we właściwościach tego "host dla D"...

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. Ok - juz poradzilem sobie... , Doczu 5/04/01 18:05
    ...ale dzięki za pomoc. Po prostu w Win Me sie nie dało tego zrobić, musiałem ponownie zainstalować W98 SE i tam go zdekompresować a potem znów zainstalować Win Me.
    Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL