Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41622 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tualatin , Myniu 15/08/01 22:48
No wlasnie co myslicie o nowej serii prockow intela?
Czy warto zaopatrzyc sie w plytke ktora te procki obsluguje?
Pewnie cena na poczatku bedzie kosmiczna,a swoja droga ciekawe jak bedzie z dostepnoscia Tualatina na rynku

Pozdrawiam

  1. O kolega nieuświadomiony jeszcze :) , sebtar 15/08/01 23:03
    NIE warto zaopatrzyć się w płytę, bo i tak takiego proca w sklepie NIE kupisz. Tualatin był za dobry, był konkurencją dla P4 i dostał KOPA z linii produkcyjnych Intela buchaCHAHCHA.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. taaa , Meteor 15/08/01 23:45
      a to, ze powroci jako Celeron III to juz kolega zapomina ? Jesli kupujesz nowa plyte, upewnij sie ze jest przygotowana na rdzen taulatin. To moze przedluzyc zycie platformy P6 o jakis rok...

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

      1. Eeeh, istotnie zapomniałem o tym, , sebtar 16/08/01 08:11
        pewnie dlatego że Celka jako procesor w swoim komputerze nigdy nie brałem pod uwagę...

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  2. no wlasnie , Myniu 15/08/01 23:53
    Maja byc celki na Tualatinie i wlasnie glownie o nowych celkach III myslalem
    Zapewne beda sie dobrze krecic itd
    Bo wlasnie mam zamiar kupic plyte (Abit ST6)pod starego wysluzonego C600 i myslalem rowniez o czyms na przyszlosc

    Pozdrawiam

    1. ja tam ... , DraxteR 16/08/01 03:07
      ... sie juz zaopatrzylem w takiego Abita (ST6R) i tak zmienialem plyte wiec z 2-ch (S6R lub ST5R) mam ta 2-ga :)

      PozdroffkaS :))

      ----------------------------
      Your heart is free.
      Have the courage to follow it.

      1. ups ;))) , DraxteR 16/08/01 03:08
        mialo byc (SA6R lub ST6R)
        literowka ....

        ----------------------------
        Your heart is free.
        Have the courage to follow it.

      2. ile , Wozik 16/08/01 11:05
        Ile kosztuje taka płyta?

        http://wozik.com
        Black Label Society SDMF
        Powered by Core 2 Duo

        1. za SA6R ... , DraxteR 17/08/01 14:29
          zaplacilem 530 zł i zamienilem 1:1 na ST6R .... :)
          ale to w moim sklepie wiec pewnie kolo zastosowal siakis rabacik :)

          PozdroffkaS :)

          ----------------------------
          Your heart is free.
          Have the courage to follow it.

  3. Czyli znów , ReMoS 16/08/01 00:18
    sebtar coś wie ale nie do końca ;-)))

    Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
    uwierz mi.

    1. OK, sorry! , sebtar 16/08/01 08:12
      Zapomniałem o Celku, ale dlaczego znów???

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL