Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44444 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padl mi server NT 4.0 HELP ! , gRzEnIu 5/04/01 15:20
Wlasnie przed chwila zrestartowalem kompa i co ... chyba padl mi NT Server... :(
Objawy sa takie:
Odpala sie chkdsk potem wyswietla sie u gory ekranu ... KMODE...EXCEPTION ....win32.sys ...ponizej lista driverow i plikow (na niebieskim tle) nastepnie na dole pojawia sie napis dumping physical memory to disk .... :( po czym restart i wyszstko od nowa.
Ma ktos pomysl, lub spotkal sie z czyms takim ? Nie chce mi sie za bardzo eksperymentowac.

  1. jeszcze , gRzEnIu 5/04/01 15:24
    Zrobilem Repair i wydawalo by sie ze pomoze, ale pojawil sie ekran z logo Win NT Server no i znow niebieski ekran wspomniany wyzej....szlag mnie trafia, bo czegos takiego nie spotkale :( .... dobrze ze dane mam na osobnych partycjach/dyskach.

  2. blue screen , Tito 6/04/01 18:29
    to co opisujesz to odpowiednik czesciej spotykanego niebieskiego ekranu win95/98/ME, i jezeli nic w ostatnim czasie nie zmieniales w konfiguracji NT lub oprogramowania to nalezy przypuszczac ze jego przyczyna jest jakies uszkodzenie sprzetowe serwera tzn np. pamieci czy hdd, po jakims czasie jezeli go nie wylaczysz go sam powinien sie zrestartowac - jak zakonczy zapisywanie stanu pamieci na dysk (dumping memory ...), jezeli tego nie zrobi moze to oznaczaj problem z obsluga dysku (bad sektory, stery do kontrolera, kontroler. moja rada: jak mozesz to zgraj gdzies dane a kompa oddaj do serwisu...

  3. przy starcie ... , Kafka 7/04/01 12:07
    NT jest możliwość wybrania ostatniej działającej konfiguracji sprzętowej, jeśli to nie działa to znaczy, że coś sprzętowo padło
    pozdro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL