Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42015 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

BIG problem z Inetem i CS... , ThY 16/08/01 11:43
... wiec tak: net uzywany konwencjonalnie, tzn.: www, ftp, maile, male downloady to nie ma najmniejszego problemu z laczem, ale gdy zaczne grac w CS to to tak wyglada, ze po ok. 5-20 minutach gry wyskakuje (juz znienawidzony przeze mnie) czerwony napis: "Warning: CONNECTION PROBLEM"... wiec wychodze do windy i co??? nie ma netu - stronki sie nie laduja (zawsze testuje na TPC.pl wiec na wiarygodnym zrodle :) . Nie mam pojecia co to moze byc... Mam lacze kablowkowe 128 kilo, "serv" stoi u kolesia (k5 90, 2xsieciowka, win98se i udost. polaczenia).
Ktokolwiek spotkal sie z takim przypadkiem???

Pozdro!
ThY

  1. Sprobuj , Poke 16/08/01 12:29
    wylaczyc autorozlaczanie po okreslonym czasie bezczynnosci, kto wie, moze windows uwaze ze jak grasz to jest to bezczynnosc modemu?

    P.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. hmm... , ThY 16/08/01 12:46
      ... jest pewien problem - mam modem kablowy a on nie dziala na zasadach typowych modemow, takze nie mam tu takiej opcji jak rozlaczanie czasowe.

      1. Ups... , Poke 16/08/01 13:25
        teraz doczytalem, sorry

        P.

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      2. Czyli ciag dalszy , Poke 16/08/01 13:30
        a powiedz kiedy wraca Ci interet po resecie Twojego komputera czy po przeladowaniu serwera. Czy na serwerze jest firewall? Czy mozesz pingowac serwer po takim zablokowaniu sie internetu? Czy z serwera mozna sie polaczyc w tym momencie z siacia? Czemu nie linux z pasywnym firewallem zamiast w98?

        Poke

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

        1. Właśnie - czemu nie , sebtar 16/08/01 13:58
          linux? Win98 się tak nadaje na serwer jak np. ja na programistę ( nie mam o tym zielonego pojęcia :) ).

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL