Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 10:58
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59541 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozwiązanie już chyba legendarnego problemu, Live! + Abit KT7A , RyVar72 18/08/01 18:55
Chciałem się podzielić informacjami jak udało mi się rozwiązać palący problem. Po kilku dniach walki z problemami, instal via latency patch, wymiana kart w slotach, aby wyeliminować współdzielenie przerwań (serdeczne dzięki Erew za pomoc), wyłączenie emulacji SB 16, nie miałem żadnych wyników. Dopiero po flashowaniu biosu sprawa się unormowała. Zainstalowałem bios w wersji WW i tu pojawia się pytanie co to za wersja? Polecił mi ją znajomy, tylko że nie bradzo wiem co to jest, w odróżnieniu do 3C czy 3R, z tego co zauważyłem to jest ona najprawdopodobniej dużo starsza od 3C, 3R, czy ktoś wie co to za wersja i czym się różni od nowszych. W tej chwili system chodzi stabilnie, nie wiem jak długo to potrwa mam nadzieję, że długo. Moja konfiguracja: Athlon 850@978/256 RAM, GeForce 2 MX 400, nagrywarka, DVD, dekoder sprzętowy DVD, sieciówka i cały czas go testuję (Seti liczy cały czas i WinAmp coś sobie plumka).

  1. stary ale jary , Patrol 18/08/01 21:19
    zobacz na stronie abita i wszystko sie wyjasni...
    ja olalem 3R i wrocilem do sprawdzonego ZT i Live chodzi bez problemow...
    w sumie 3C i ZT to jeden pies - roznica tylko dla raid

  2. BIOS WW , Renzor 19/08/01 15:08
    WW to pierwsza werja BIOS'u do KT7A

    Czlowiek bez religii jest jak ryba
    bez roweru

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL