Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65292 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne kręcenie Durona 800 , Magnus 19/08/01 17:08
Mam plyte Microstar K7TPRO2-A (KT133) z najnowszym biosem i Duron 800 z zwartymi sciezkami L1 za pomoca ołówka. Problem w tym ze po ustawieniu w biosie mnożnika na 9x wyszlo ... 504MHz a po ustawieniu na 10x wychodzi 600 MHz.
Dlaczego to tak dziwnie wyszlo?

  1. Ołówkiem wiele nie zdziałasz... , Don_Pedro 19/08/01 17:50
    ...chociaz niektorzy twierdza inaczej to mi i wielu innym osobom krecenie ołówkiem dawało kiepskie rezultaty. Dziwne zachowanie procka jest spowodowane tym ze ktorys z mostkow nie ma odpowiedniego styku lub ktores kostki sie stykaja. Jezeli chcesz krecic przez mnoznik to lepiej kup specjalną farbe do łaczenia sciezek w obwodach elektronicznych (to dziala napewno - sam sprawdzalem). Powodzenia!

    1. errata :) , Don_Pedro 19/08/01 17:52
      zamiast kostki miało być mostki :)))

      1. Bede probowal , Magnus 19/08/01 20:42
        Ile taka farba do laczenia sciezek kosztuje?

  2. nie poddawaj sie , Patrol 19/08/01 19:04
    u mnie udalo sie odblokowac olowkiem mnoznik chyba za 3 razem... kwestia twardosci olowka i dlugosci narysowanych "sciezek" ma tu duze znaczenie

  3. krecenie , McArra 19/08/01 19:33
    olowkiem dziala za pierwszym razem pod warunkiem posiadania odpowiedniego olowka, polecam cienkopis HB Heritza ;-)

    ---McArra---

    1. Tak - to jest to , DJopek 19/08/01 21:18
      Tak u siebie zrobiłem - zwykły ołówek na rysiki jakiego używam w szkole i poszło od razu i chodzi już trochę...

  4. Najzwyklejszy 6B z papiernika... , Grolshek 19/08/01 21:47
    ...robil z D850@1000,teraz TB1@1.4,nigdy nie zawiodl.

    ***** ***!!!

  5. Jak masz tabelę z rozpisanymi połączeniami ... , Umek 19/08/01 23:34
    to powinieneś dojść który mostek ci nie kontakto ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL