Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65365 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Kilgora , McMike 19/08/01 17:48
co jest grane ze czasem przy probie odpowiedzi 2 krotnej na czyjegos posta wywala mi text ze system zauwazyl probe zadania takiego samego pytania przez ze mnie. Jest to troche wqrzajace jesli wczesniej piszesz dluzsza odp. na czyjegos posta bo po prostu nie chce sie czlowiekowi klepac jeszcze raz tego samego i pytanie pozastaje bez odp. a pisanie najpierw w notatniku a pozniej przeklejanie mija sie z celem - nie o to chyba chodzi
pozdr.

If at first the device fails to work...
Find a larger hammer!

  1. Kilgor teraz nie odpowie ... , DYD-Admin 19/08/01 18:05
    ...bo mial przykra awarie dysku, zgadnijcie jakies firmy?

    DYD

    -- DYD

    1. ostatnio było dużo narzekania na IBM... , Thadeus 19/08/01 18:23
      ...więc stawiam na niego. :)

      ...

    2. Padajacy IBM? Padnie czy nie - o to jest pytanie.... , Koziol 19/08/01 18:36
      Sluchajcie mam IBMa 30 GB 7200 made in Hungary - no wlasnie ta wersja co sie wszystkim sypie :((
      Dzialam na nim od pazdziernika 2000. Sprzedaz go i kupic nowy. W sumie to jestem z niego zadowolony ale jak ma sie kiedys nie obudzic to wole dostac za niego troche kasy poki zyje :P

      Czy mimo tych 11 miesiecy pracy moze nadal sobie pasc?!
      IBM sie tlumaczy ze jest to wina kontrolera HPT eeee... no wiecie tego od RAIDa. Nie mam RAIDa wiec nie wiem jak ten kontroler sie nazywa.....

      GG : 1515425
      ICQ : 19922002
      *CMOK*

      1. Witaj , Plum 20/08/01 08:32
        Chodziło o High-Point HPT 366 z wczesnymi BIOS'ami i HPT 370 z biosem.095B .
        Aktualnie można pobrać ze strony www.highpoint-tech.com nowe wersje sterowników i BIOS'ów np.* HPT370 RAID BIOS* v1.2.0612 .W nowych płytach głównych stosowany jest najnowszy chipset HPT370A z nowymi sterownikami i BIOS'em nie ma więc obaw.

        najwiekszy polski zaklad
        elektoniczny -
        fabryka lamp kineskopowych

  2. Popieram protest. , Thadeus 19/08/01 18:36
    Właśnie przed chwilą skrypt próbował byc mądrzajszy i twierdził że taki post już nadałem

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL