Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72498 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TEPSA internautom , Yosarian 20/08/01 17:27
takie małe co nieco
trochę za skromnie
i zbyt nieśmiało
ale zawsze cóś

http://www.internetstandard.com.pl/...?newsid=2274

Yosarian

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. cieszmy sie... , TOM3k777 20/08/01 17:52
    w koncu abonament SDI stanial uwaga o 1,40zl !!!!
    no i 30 godzin za 60zl siwtna oferta netia sie moze chowac ze swoimi 100h/69zl

    po prostu szkoda slow na telepsa...

    www.download.net.pl

    1. nie 69, a 89 , filet 20/08/01 23:33
      za 100h ale i tak jest o niebo taniej niż w tepsie i polaczenie lepsze

      Pozdroowka

      --<< Człowiek mądry zmienia
      zdanie, głupiec nigdy >>--

      1. to nie wiem gdzie , Jackal 21/08/01 08:56
        Ty za to płacisz bo ja płacę 69 a nie 89 zł :-))) (lokalizacja okolice Warszawy), ktoś cie skroił na 20 zeta co miesiąc

        pozdro,

        Jackal

        !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
        pozdro,
        Jackal

        1. nie goraczkuj sie , McArra 21/08/01 09:09
          ja tez place 69 brutto i mamy gwarancje do konca 2002 ze sie cena nie zmieni, ale teraz ten pakiet kosztuje juz 89PLN z gwarancja do konca 2003. Mamy po prostu taniej bo bylismy szybsi. Kolega Filet nie zdazyl sie zalapac ale i tak mysle ze ma niezle :-)

          ---McArra---

        2. tak jest , filet 21/08/01 20:56
          ja też płacę 69 zł za ten pakiet, tylko byłem w BOK'u Netii bo chciałem sprawdzić nowe taryfy i teraz jest drożej o te dwie dychy, ale myślę, że i tak się opłaca.

          Pozdro

          --<< Człowiek mądry zmienia
          zdanie, głupiec nigdy >>--

  2. tpsa sux , Maniak 20/08/01 18:09
    Tia tylko te 60 zl to netto :P...czekalismy na obnizki SDI i sie doczeklaismy huurra..zloze gratulacje na rece prezesa tpsa...cale 1,4....tak kupie wiecej chleba....

    Zmień swój podpis na Boardzie

  3. Tylko, że... , Remek 20/08/01 19:50
    ...wyjście przez Telepsa na świat jest właściwie żadne... nędza..

  4. Po prostu... , Yosarian 20/08/01 20:42
    istniejąca konkurencja to zadna konkurencja (no i netia w wielkich kłopotach finansowych) i nazbyt od tesy uzależniona. Dlatego też ta ostatnia tak sobie pogrywa.

    Yosarian

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  5. Po prostu LIPA , Godmaker 20/08/01 20:51
    <<< j.w. >>>

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

  6. ale... , ViS 20/08/01 22:08
    sdi na 24 miesiace za 500zl... propozycja do rozwazenia
    przynajmniej jak dla mnie

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  7. Wiem z pewnych dobrych zrodel , piszczyk 21/08/01 13:21
    ze TPSA zrobil symulacje i ponoc juz od 40zeta miesiecznie oplacalby im sie nielimitowany dostep przez modem do netu! Ale oczywiscie bezwladnosc molocha i glupota oraz lenistwo jego wladz nie pozwola na jakakolwiek rewolucje. Rzucaja nam ochlapy a my mamy sie cieszyc i tanczyc, jak nam zagrają. Pozdro, Piszczyk

    takie tam klamoty . . .

    1. piszczykowi... , SpeedyX 21/08/01 19:01
      ... chciałem odpisać.

      Proud Opera User

  8. trochę inaczej , SpeedyX 21/08/01 18:57
    to nie bezwładność tylko bardzo dobra praca marketingu, sprzedaży, analityków i kogoś tam jeszcze w tpsa.
    I to nie głupota i lenistwo jego władz tylko doskonałe strategicznie decyzje i wytężona praca.
    I dlatego właśnie tpsa przynosi krociowe zyski samej sobie i skarbowi państwa. Niestety robi to ssając nasze portfele.
    Sam pracuję w firmie która jest monopolistą w swojej dziedzinie na polskim rynku i mogła by swoje produkty sprzedawać 3 razy taniej i też by się opłacało ale nie jest organizacją charytatywną i kombinuje jak tu sprzedać jeszcze drożej i jeszcze więcej, to normalne.
    I wina leży tu po stronie rządu który taką sytuację toleruje a nie po stronie tpsa. Nie ma miejsca w zarządzie dla dobrodusznego prezesa który zrezygnuje z miliardowych zysków po to żeby jacyś biedni internauci mogli sobie tanio oglądać tanio gołe baby na ekranie.
    Tylko nie myślcie sobie że jakoś tpsa usprawiedliwiam czy bronię, nienawidzę telekurwę tak samo jak każdy inny internauta czy wogóle posiadacz telefonu, ale po prostu taka jest rzeczywistość. Dopóki rząd nie ukróci monopolu, nie będzie obniżania zysków w imię edukacji, miłosierdzia czy dobrej woli.

    Proud Opera User

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL