Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71379 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie wiecie skad sciagnac ? , Doczu 20/08/01 19:26
Szukam starych kawalkoow - np. Real Thing (czy jakos tak), Born to be Ride Czy jakos tak itp.
Nie zna ktos jakiegos serwerka z takimi zabytkami ? Niestety nie znam wykonawcoow :((( ale kawalki zna chyba kazdy. Wdzieczny tez bede za info, jakie sa prawidlowe tytulu utworoow i wykonawcy (Niestety podejrzewam ze tytuly nie sa napisane poprawnie)

Pozdr.

  1. Zdaje się że mam... , Thadeus 20/08/01 19:43
    ..., chodzi ci może o Real Wild Child - Iggy Pop'a? mogę ci podesłać mna priv jeśli masz pojemną skrzynkę i szybke łącze. Drugie też miałem ale muszę pogrzebać.
    pozrd
    Thadeus

    ...

    1. Dawaj :))) , Doczu 20/08/01 19:48
      Nie wiem czy to to, ale jesli mozesz to podeslij na - moze przejdzie (tam jest chyba max 1 mail 4 MB, ale mjesli jest wiecej to moze sie uda).

      THX.
      Pozdr.

      1. Poszło i chyba na styk 3,7 MB , Thadeus 20/08/01 20:01
        ...

        ...

  2. A drugie to może miało być ... , Thadeus 20/08/01 19:49
    ... Born to be wild - steppenwolfa? tez gdzieś mam.

    ...

    1. O..ooo taaaaak !!! , Doczu 20/08/01 19:59
      Właśnie. O ten kawalek mi chodzi. Jak znajdziesz to please :))))
      POzdr.

      1. Może to być też The Dors. , Thadeus 20/08/01 20:30
        ... ale Steppenwolf jest lepszy:)

        ...

  3. Thadeus !!!! , Doczu 20/08/01 20:05
    Steppenwolfa juz sciagam, wiec dzieki, ale licze na Iggy Popa:))

    Pozdr.

    1. Update , Doczu 20/08/01 20:10
      Dupa - cos wyskakuje sjakis error i nie pobiera :(( tak ze jak mozesz to tez bym jednak prosil :))

      Pozdr.

  4. Real Thing , PKort 20/08/01 22:57
    jest autorstwa Faith no More - zajrzyj na oth, tam jest linków od chol....

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL