Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71643 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czytaliście to... , konraf 20/08/01 22:52
http://www.redakcja.a4.pl/recenzje/windows_xp

Kurcze moze byś fajny system operacyjny - ciekawe jak będzie cena; piratować też się chyba tego nie da (ta dziwna rejestracja).

Pozdrawiam

Bartek
www.aztec.pl
konraf@aztec.pl

  1. a ja mysle , nRush 20/08/01 22:57
    ze z piratow zdolne bestie i jakos sobie z tym poradza.
    A z drugiej strony faktycznie wyglada calkiem, calkiem...

    Bardziej sie boje wspolpracy w sieci lokalnej na lini XP (user) - 98 (serwer).
    P.S. Wszelkie aluzje odnosnie serwera na 98 prosze kierowac w inna strone :)))

  2. Nie chcę się czepiać... , Remek 21/08/01 00:55
    ...ale czytając ten tekst miałem wrażenie, że pisał go jakiś lamer, w dodatku na bakier ze stylistyką. O ile to drugie nie jest cechą wrodzoną i można być tolerancyjnym, to tekty typu

    "System operacyjny to nieodzowny dodatek, do każdego komputera. Jego brak oganicza nasze ruchy niemal do zera" albo
    "W pewnym momencie, nabierałem uczucia jakbym pracował na komputerze Macintosh. Co ważniejsze, ów efekty graficzne, nie odbijały się specjalnie mocno na utracie wydajności komputera i zużyciu pamięci"
    albo
    "W momencie, gdy nasz "łindołz" wykona jakiś błąd.."

    doprowadzają mnie do ataku śmiechu. Jak ja będę wyglądał z zajadami....?

    1. No i jeszcze.... , Remek 21/08/01 00:59
      ....to podsumowanie. Plusy to m.in. powalająca grafika i możliwość pisania programów pisanych dla MS-DOS. Heh. Autor powinien zaproponować jeszcze Windows XP w rzucie izometrycznym......

    2. tez sie nie chce czepiac , burz 21/08/01 01:34
      ale wg. mnie porownywanie czegokolwiek do "makintosza" jest bbbbbbaaaaaardzo pejoratywne - bo ja akurat (co niektorzy pamietaja) pracuje na makowach:(((((((((((((((((((.
      Ale mimo wszystko jest nadzieja - XP moze byc tym, co tygryski lubia najbardziej.
      burz

      ___

  3. moim skromnym zdaniem , JAreCK 21/08/01 09:43
    nie wiem czy pamiętacie recenzje 95 czy 98.... co do XP: wygląd to nie wszystko....

  4. Eeeeee tam..... , PKort 21/08/01 14:42
    Recenzja spóźniona o co najmniej dwa miesiące - przecież to wszystko już z Micky'm pisaliśmy w czerwcu, testując 2462/2469/2474/2485. Co do rejestracji to oczywiście są naświecie lepsi programiści, niż w MS i zostało to już złamane. A stylistyka tekstu stawia umiejętności recenzenta pod znakiem zapytania. Widać, że tekst był pisany "na wczoraj".

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL