Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71523 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon i zawiecha przy 50 st. , szafar 21/08/01 13:22
Mam Athlona 850 nie kręcony + ABITA KT7 RAID.
Problem moj jest taki, ze gdy temp. procka przekroczy 51,52 to system sie zawiesza . Dziwne jest to ze np. jak gram w jakąś gre to temp. napewno przekracza 53 st. ,ale sprzet zawiesza sie dopiero po wyjsciu z gry ,a nie w jej trakcie. Tak samo dzieje sie gdy cos kopiuje z CD na HDD dopiero po przekopiowaniu zawiesza sie.
Dziwi mnie tez sam fakt ze 50 nawet 60 stopni to przeciez dla Athlonów normalna temperatora .Te procki wytrzymują nawet 80. Dane zbieram z 2 rożnych programikow i sa raczej nie oszukane.
Wszystko to zaczelo sie wraz z poczatkiem lata i wysokiej temperatory. W zime nie mialem takich problemow. Teraz nawet zdjalem obodowe i zalaczylem wiatrak dodatkowy i nic.

  1. A może zawiesza ci go... , Umek 21/08/01 13:25
    program monitorujący po aktywacji alarmu przekroczenia temperatury...

  2. mała sugetsia co do obudowy , JAreCK 21/08/01 15:04
    nie jestem pewnien czy ściągnięcie blach daje pożądany efekt (lepsza wymiana powietrza). Przy zamkniętej obudowie z odpowiedni otworami wentylacyjnymi przepływ powietrza jest efektywniej wykorzystywany do chłodzenia a nie do mieszania powietrza w pokoju, miałem kiedyś podobny problem z moją 166, latem w otwartej obudowie koszmar, założyłem nawet duży radiator i nic, dopiero po założeniu blach uspokoiło się, ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie

  3. 50-60 stopni to normalna temperatura? , Koziol 21/08/01 18:29
    o rety...
    Ja mam Athlona 1,2 i temp 30 stopni o jeden wiecej niz SYSTEM TEMP. Chlodziowo VOLCANO 6cu+

    Przedtem na Duron 700@900 i VOLCANO II 39 stopni...

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL