Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79303 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzeba pmocy..... , OldWin 21/08/01 22:00
mam taki problem.... zainstalowalem sobie wczoraj win2k na 2 partycji i wszystko jest ok... na 1 partycji od x czasu jest win Me... wszystko dzialalo do czasu... dzisiaj Partition Magiciem probowalem przesunac 1,5GB pomiedzy partycjami 1 i 2 (FAT32 i NTFS) po restarcie w dosie uruchomil sie Partition i zaczal sobie sprawdzac i takie tam duperele... nagle wyzucil ze jest blad jakis 2003 (blad na dysku chyba jakis zagubiony plik czy cos podobnego) czy iles tam i zazadal rebootu... ok reebot i gdy w menu startowym wybierm pomiedzy win2000 a Me to po wyborze Me wyzuca stara komende "Invalid disk ... not botable replace...itd.." po odpaleniu win 2k przy logo startowym zaczal skanowac 1 partycje bo znalazl bledy.... i nic z tego... wyglada na to ze wywalilo czesc FAT-u... wszystko ok tylko ten win Me... czy jest jakis program ktory to moze naprawic (nie chce mi sie foramtowac partycji rozruchowej bo za duzo cennych zeczy tam mam itd...) probowalem juz DiskDoctora z NU2001 jak i dyskietki awaryjnej z PartitionMagica i dalej nic...

PLEASE HELP!!!

Pozdrowka
;-) OldWin

  1. na poczatek odpal , daver 22/08/01 02:06
    Ranish Partition Manager i zobacz co namieszal PM

    I use arch btw

  2. niestety nie wiem jak Ci pomoc ale... , Mario 22/08/01 20:59
    na przyszlosc proponuje przed bawieniem sie partycjami zdefragmentowac dyski i zrobic gruntowny scandisk. Bedziesz mial pewnosc ze przynajmniej dysk jest ok. Kiedys dzieki temu uniknalem problemow bo okazalo sie ze bylo cos nie tak z niektorymi plikami. Poza tym dziwie sie ze najpierw zainstalowales win2k z pozniej bawiles sie partycjami. Przeciez to tylko niepotrzebne ryzyko ze ktorys z systemow moze sie powalic szczegolnie gdy program musi kombinowac pomiedzy dwoma systemami plikow. Dlatego producent zaleca przed rozpoczeciem pracy z nim zrobienie backupu zawatrosci partycji.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL