Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79645 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AMD i Autocad 2000 , Mycha 21/08/01 23:07
Czy ktoś wie jak rozwiązać następujący problem: Autocad 2000 nie uruchamia się po instalacji . Wychodzi z błędem"błąd krytyczny: system zabezpieczenia (klucz sprzętowy lub licencja) nie działa poprawnie". Miałem dwa CD z instalacją, dwa komputery o podobnych parametrach - Na jednym W98 PL SE na drugim polski W 2000 Pro. Zestaw to : AMD Athlon 850, płyta ECS KTVZA. Nie bardzo wiem , gdzie może leżeć problem...Z góry dziękuję za pomoc.
S.
Mycha

  1. W MegaCADzie trzeba bylo klucz z dyskietki przeniesc , coobav 21/08/01 23:54
    moze a AutoCADzie jest tak samo. Zakladam ze masz oryginał.

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. klucz sprzetowy ... , M1ni$ter 22/08/01 00:28
    wiem od posiadaczy orginalki i wczesniejszych wersji ( biura projektowe) ze te prg maja klucze sprzetowe , kostka podlaczana do portu drukarki , prawdopodobnie oprocz ww nr seryjnego czy klucza w postaci dyskietki, zobacz czy wlasciciel niema takiego czegos przy kompie ( zakladam ze instalka na wspolurzytkowanie, (jedna kopia pare stanowisk))

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  3. nie bardzo rozumiem , Mario 22/08/01 14:46
    dlaczego tak sie Ci dzieje przy win98 (pewnie nie scrackowales) ale jezeli nie masz oryginalnej wersji autocada 2k to pod win2k z niego nie skorzystasz... wywala dokladnie taki blad... szukaj kogos kto ma instrukcje od oryginalnego autocada 2k i tam podobno jest napisane jak go pod win2k zainstalowac. Jak juz dorwiesz ta instrukcje to bede wdzieczny (i pewnie nie tylko ja) za info co trzeba zrobic.
    No a jezeli masz oryginał to skontaktuj sie z sewisem autocada i niech oni cos z tym zrobia... tani to ten program nie jest wiec niech sie postaraja by chociaz chodzil.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL