Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85929 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kyro II , Japi 23/08/01 13:24
Witam
Wszystkim, ktorym marzy sie nowa karta graficzna z chipem Kyro II musze ostrzec, zeby dobrze sie zastanowili. Po tygodniowym korzystaniu z Hercules'a 3D Prophet 4500 mam do tej karty dwie uwagi:
1. Kyro II zle wspolpracuje ze zintegranym dzwiekiem na plycie glownej, niezalenie od producenta MB. Powoduje zawieszanie sie komputera.
2. Implementacja OpenGL'a dla Kyro II jest beznadziejna. Pisze programy do modelowania 3D i z nowa karta wiazalem wiele nadziei co do mozliwosci. Niestety roczarowalem sie dosc bardzo i dlatego odradzam zakup tej karty wszystkim, ktorzy planuja pisanie programow z wykorzystaniem OpenGL'a.
Mniejszym problemem jest zle wyswietlanie ikon w Delphi 5, ale pomoga przelaczenie pulpitu na 256 kolorow.

  1. Mam KYRO I , milekp 23/08/01 14:32
    praktycznie jest to ta sama karta o obniżonej częstotliwości taktowania rdzeń/pamięć i dlatego, że jestem laikiem odpowiem ad.1 - mam zintegrowany dźwięk na płycie Solteka i nie zauważyłem przez 3 miesiące użytkowania karty jakichkolwiek zakłamań a już na pewno nie zwisów.
    Może ad.2 rozwiąże Ci zainstalowanie nowych sterów. Pierwsze były do bani.
    Pozdro

    1. No niestety , Japi 23/08/01 14:47
      ale przetestowalem wszystkie kombinacje sterownikow i ciagle byly jakies problemy. Natomiast z problemy ze integrowanym dzwiekiem AC 97 dotycza zawieszania sterownika wirtualnego VMM. Informacje o tym mozna poczytac na Forum prowadzonym przez firme Hercules na stronie WWW.
      Jest natomiast szansa, ze najnowsze steroniki 8.**, ktore maja sie ukaca juz niedlugo rozwiaza wiekszosc tego typu problemow.

      1. Chyba mam szczęście , milekp 23/08/01 14:54
        Naprawdę nie mam żadnych problemów z AC'97. Odpukać.
        Pozdro dla wszystkich KYROwców

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL