Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93486 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Witam, czy oplaca sie... , Raist 23/08/01 18:46
chcialbym tanim kosztem zmniejszyc temp. mojego Duronka, zeby go jeszcze troszke podkrecic. W zwiazku z czym mam pytanie, czy oplaca sie kupic wentylator 60x60x25 Thermaltake
za 30zl? Kreci sie on z predkoscia 4500 obotow\min. Moj obecny ma 10mm grubosci i 4000 obrotow. Czy moze lepiej kupic dozbierac i kupic caly nowy cooler? Aha, jaka pasty moglibyscie mi polecic?
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam

  1. w sumie to "wpływ i tak będzie niewielki" , XTC 23/08/01 19:40
    więc czy warto się przejmować "głupią pastą" ?
    ;-\
    a tak na poważnie - to pytasz jakby tych past było przynajmniej z 10 kategorii za wiele nie masz do wyboru - albo używasz normalnej H-białej (ceramicznej) albo bawisz się w wynalazki typu miedź czy srebro... jest tu i ówdzie parę recenzji choć w/g mnie biała jest jak najbardziej ok

    Linux

    1. No wlasnie biala, czy wybnalazki.. , Raist 23/08/01 19:53
      ..glownie o to mi chodzilo, ale teraz, kiedy przejzalem pare testow, to zeczywiscie, nie warto przeplaca 20zl za 1-2 stopnie..

      1. właśnie... , XTC 23/08/01 19:57
        zależy jaką masz temperaturę... bo czasem ten 1* może Ci poprawić stabilność/samopoczucie...
        choć de facto najlepiej gdy "pasty właściwie nie ma" - gdy masz bardzo dokładnie wypolerowane powierzchnie to bierz mało jej bo wtedy pory są minimalne...
        dobrze ktoś powiedział z analogią do dwóch płyt szklanych z kroplą wody pomiędzy...

        Linux

        1. Dzieki... , Raist 23/08/01 22:44
          ...za porady:)
          pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL