Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93546 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tuner tv Leadtek WinView 601 tv/fm , zeb 24/08/01 01:37
j.w. + ECS K7VZA (ver 1.1), Duron 750 MHZ, 256 MB RAM, GeForce2 MX, muzyka na plycie (AC 97), dysk IBM 40 GB, karta sieciowa, cd-rw Ricoh 7125A, Win 98 SE, via 4in1 4.32, dentonatory 6.50. Problem polega na tym, że za nic na świcie nie mogę zmusić tego tunera do działania. Nie ma żadnych konfliktów sprzętowych. Oryginalny program do tunera nie wyszukuje mi kanałów, kiedy próbuję innym softem (Borg, JTV....) to znajduje mi kanały, ale mam tylko obraz bez dźwieku. Miałem kiedyś pożyczony tuner (nie pamiętam jakiej firmy) i działo się to samo. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem ? Dodam tylko, że tuner jest sprawny - sprawdzałem na innych kompach.

Pozdrawiam Zeb

Zack

  1. Sprawdz czy tuner nie dzieli przerwan. , KHot 24/08/01 11:13
    To, ze nie ma konfliktow nie oznacza, ze karta ma wlasne przerwanie, a taka sytuacja bylaby najlepsza, bo tunery sa dosyc wybredne pod tym wgledem. Mozesz tez podlaczyc glosniki bezposrednio do tunera, zeby sprawdzic czy ten brak dzwieku nie ma zwiazku z AC 97. Poza tym wyprobuj MoreTV - z wlasnego doswiadczenia wiem, ze on potrafi dzialac, gdy zaden inny soft nie chce...

    Pozdrawiam
    KHot

    1. cd... , KHot 24/08/01 11:14
      Czy w Borgu wybrales napewno wlasciwy rodzaj tunera?

      Pozdrawiam
      KHot

  2. żadna z tych rad , zeb 24/08/01 13:37
    niestety nie pomaga :(((((( Mam starego kompa (p200 mmx) i tam ta karta chodzi super - już sam nie wiem o co chodzi. Karta z pewnością nie ma żadnych konfliktów - nie dzieli też przerwania z innym urządzeniem.

    Pozdrawiam Zeb

    Zack

  3. sciagnij Easyrec , Michal 24/08/01 13:39
    z www.easyrec.prv.pl - jedyny soft, ktory mi zawsze dzialal z ta karta.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL