Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 47974 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy W Windowsie 2000 da się.... , Sebek 25/08/01 21:38
zabezpieczyć pliki przed otwarciem ich przez niepowołane osoby. Wiem że są do tego odpowiednie programy ale chcę je zabezpieczać na kompie w pracy a tam musi być oprogramowanie licencjonowane a o kupnie nie ma mowy. Więc pozostaje mi jedynie jakaś tego typu opcja w win 2000. Za odpowiedź z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam .Sebek.

  1. ja znam , ViS 25/08/01 21:51
    tylko jeden sposob... spakowac zipem i zalozyc haslo

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. hahaha , Remek 26/08/01 00:54
      ...ale mi zabezpieczenie....

      1. ej... , ViS 26/08/01 23:15
        lepsze niz zadne :P

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  2. ponoć śjakoś się da , tomko 25/08/01 21:56
    ale nie wiem jak...nie udało się mi jeszcze do tego dojść (szczeże mówiąc nie chciało mi się). Na pewno dysk musi być NTFS 5.

    "gg 962409"

  3. ooops... , tomko 25/08/01 21:57
    ...szczerze pisze się przez "rz"

    "gg 962409"

  4. Da sie , maciej_s 25/08/01 22:14
    Trzeba zalożyć odpowiednie przywileje dla użytkowników... np. bierzesz jakiś folder, właściwości, karta zabezpiecznia, dodaj..., zaznaczasz co wolno mu robić (np. zabraniasz wyświetlania zawartości) i wybierasz użytkownika lub grupę.... Ale jest jeden minus... tego nie da zrobić się na hasło...

    Pozdrawiam i życzę powodzenia,
    Maciej Strzelecki

    1. .. więc.. , ili@s 25/08/01 22:25
      administrator i tak się do tego dobierze :))

  5. Encrypt , Renzor 25/08/01 23:09
    Klikasz prawym klawiszem na pliku lub katalogu, wybierasz PROPERTIES potem ADVANCED i tam jest opcja "Encrypt contents to secure data". Dostep do pliku lub katalogu bedzie mial tylko ten uzytkownik, ktory go zaszyfrowal.

    Czlowiek bez religii jest jak ryba
    bez roweru

    1. Zapomnialem dodac... , Renzor 25/08/01 23:10
      ... ze wymagany system plikow to NTFS

      Czlowiek bez religii jest jak ryba
      bez roweru

      1. A admin i tak.... , maciej_s 26/08/01 11:39
        ... sie dobierze bo ma klucz deszyfrujacy :))

        1. No to najlepszym wyjsciem wobec tego... , Renzor 26/08/01 11:59
          ... jest uzycie PGP

          Czlowiek bez religii jest jak ryba
          bez roweru

  6. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i co to jest to PGP? , Sebek 26/08/01 18:57
    ...

  7. Zajrzuj pod ten adres: , Renzor 26/08/01 21:33
    http://www.pgpi.org/
    w skrocie powiem ze PGP (Pretty Good Privacy) to metoda szyfrowania danych, wlasciwie niemozliwa do zlamania
    na powyzszej stronie mozesz sciagnac darmowy programik, ktory umozliwia szyfrowanie plikow, maili, wiadomosci w icq itd. itp.

    Czlowiek bez religii jest jak ryba
    bez roweru

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL