Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08

 Dzisiaj przeczytano
 55195 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem SPIRIT , Koziol 26/08/01 17:06
Wrzucilem Windowsa ME tak zeby oberkac. Wszyscy na niego klna - chcialem sie przekonac na wlasnej skurze. Sciagnalem nowe sterowniki do ME/2K dla SPIRITa i qpa.... nie chca sie nawet instalowac. Mam SDI ale modem tez mialem zawsze zainstalowany. A od tak mooj kaprys :)

GG : 1515425
ICQ : 19922002
*CMOK*

  1. Mam spirita..... , MJK 26/08/01 23:11
    i mi chodzi pod ME na driverach windy.

  2. hehe , ViS 26/08/01 23:37
    troche bardziej skomplikowane jest zainstalowanie pod me...

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. szit... , ViS 26/08/01 23:38
      wyslalo sie :P
      no wiec windows mysli ze jest madry i wrzuca swoje sterowniki, i blokuje nowe
      ale spoko mozesz wrzucic tylko pokombinuj
      ustaw np. zeby pobieral z tej lokacji z ktorej ty chcesz, zeby wyswietlil liste WSZYSTKICH sterownikow w danej lokalizacji
      dogrzeb sie poprostu :)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  3. a wiec tak udalo sie... , Koziol 27/08/01 00:16
    z lokalizacji nie chcial pobierac. Costam pieprzyl glupi ME.
    Reinstalujac winde 98 katalogi program files i windows zostawilem ale ze zmienionym nazwami i jako scieszki do sterownikow podawalem mu :
    windows\drv
    windows\inf
    windows\system
    no i
    windows

    no i jakos chodzi :)

    Czy z tym systemem trzeba tak walczyc? :P
    W sumie to juz pare godzin przy nim siedze i na razie mi nie zaszedl za skore a nawet calkiem milo dziala.
    Sprawdzalem na razie tylko 3DMARKA2001 i niespodzianka taki sam wynik jak w W98SE. Ponoc mialo byc duzo gorzej....

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

  4. Me jest be!... , ngP 27/08/01 10:14
    ...przynajmniej dla mnie, bo te jego "świetne" programy multimedialne bardzo skutecznie spowalniają mi komputer :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL