Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carduin 02:04
 » cVas 01:53
 » bmiluch 01:14
 » Martens 01:09
 » wrrr 00:55
 » abes99 00:49
 » Fl@sh 00:48
 » Bonifacyz 00:43
 » skalak23 00:22
 » DJopek 00:18
 » Ramol 23:42
 » metacom 23:33
 » @GUTEK@ 23:31
 » Visar 23:27
 » GLI 23:26
 » Soulburne 23:25
 » Brauni 23:20
 » Kool@ 23:12
 » Kenny 23:11
 » rainy 23:07

 Dzisiaj przeczytano
 5971 postów,
 wczoraj 72839

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AAAA!!POMOCY!!CHROME ORB!!!... , Karas 27/08/01 19:47
...wlasnie kupilem sobie obudowe z 300 W zasilaczem i przekladalem wszystko ze starej do nowej. Pozniej odpalilem i wsio oki ale cos brzeczy wiec pomyslalem ze jakies kable. Okazalo sie ze od wentyla wiec zaczalem je odpowiednio ukladac, wtem trzask. Wlazylem malego palca do wentyla i urwala sie jedna z lopatek!!! Probowalem kleic ale wtedy bardzo glosno chodzi. Taka prosba .Nie raz slyszelem ze ktos z was odlozyl chroma na polke i go juz za bardzo nie potrzebuje wiec czy moglby mi przyslac same lopatki bo mam nadzieje ze da sie je wymienic!!?Bede przeogromnie wdzieczny za pomoc.

P.S. Moglbym komus np wyslac w zamian jakis film lub cos innego.

pozdro Karas

Conspiracy Theory...

  1. Masz pecha, bo nie tak dawno , sebtar 27/08/01 19:54
    ten cały p***y Chrome Orb mnie tak serdecznie wkurzył, że spaliłem mu wiatrak podając 48 V ( ale ładnie latał jak ruski helikopter - warto było! :) ) a potem całość > kierunek kosz. Sorry, ale na pewno ktoś inny ci pomoże. Pozdrawiam!

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. A czemu nie utrwaliłeś tego bochaterskiego czynu na jakimś filmiku , Thadeus 27/08/01 21:19
      chociaż z kamerki internetowej, był by ubaw na Boardzie. :)

      Pozdr
      Thadeus

      ...

      1. Sorry za "bochaterskirgo" :) , Thadeus 27/08/01 21:25
        ale jakoś mi tak dziwnie wyszło:))))))))

        ...

      2. Nie mam niestety kamerki, , sebtar 27/08/01 22:12
        ale widok był ciekawy - wiatrak odkręcony wcześniej od Orba i zasilony 48 V stałego unosił się dłuższą chwilę w powietrzu przytrzymywany na miejscu tylko przewodami zasilającymi :) po czym zakopcił się i spadł jak Mi-24 zestrzelony przez mudżahedinów w Afganistanie. Całość happeningu obserwowana przez moich współpracowników była efektowna i wywołała zdziwienie tym większe, że nie wiedzieli zupełnie co zamierzałem zrobić, bo nikt z nich orba nigdy wcześniej nie widział i nie miał pojęcia do czego to służy :)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. Nosz kurde ślepy jestem czy jak :) , Thadeus 27/08/01 22:48
          Sebtar patrz NR 2

          Sorry for my mistake

          ...

  2. Ja kiedyś z wpadłem na pomysł ... , Thadeus 27/08/01 22:41
    ... podłączenia śmigła od wentylatora pokojowego do silnika wentylacji z malucha kumpla ojca. Tak się skaładało że w nim dłubaliśmy a było niezmiernie gorąco. Dodam jeszcze że silnik ten nie był orginalny od malucha, bo jego ojciec wsadził tam dmuchawę z warczyburga (klimę ma po tym zabiegu w malcu taką że włosy w nosie wywywa, tak wieje :). Zgodnie z pomysłem plan został zrealizowany, wiatrak dawał taki cug, że przymocowanie do niego sporego kamienia pozwoliło go okiełznać i nie pozwolić mu odlecieć :). A huragan jaki robił był nie do opisania, i niech się schowa jakiś tam marny Dragon Orb :)

    ...

  3. spire , Tummi 27/08/01 22:42
    HEY !!!

    Mam caly silnik ze spire... takiego okraglego. na 3 srubki sie przykreca do srodka radiatora. Bedzie pasowalo? Moge wyslac dopiero w czwartek, bo wtedy bede w domciu. Jak pasi, to pisz na mejla. I wyslij spis filmow ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. Sorry post 2 w głównej kolumnie miał być tutaj ale zapomniałem zmienić topicu. , Thadeus 27/08/01 22:45
    Pozdr
    Thadeus

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL