Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9343 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

STERY OD AUDIGY ZAINSTALOWALEM NA SB LIVE :) , L3ad3R 30/08/01 20:23
I PO PARU NIEUDANYCH PROBACH JAKOS WESZLY Z POMINIECIEM JEDNEGO PLIKU KTOREGO NIEGDZIE NIE BYLO :)
ALE MIXER2 NIE DZIALA I TAK NIEWIEM CZEMU :)

|Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
Audigy2|MX310|

  1. mi prawie nic nie dzialalo oprocz play'a , DomeLL 30/08/01 20:29
    a po resecie w2k + sp2 juz sie nie uruchomil,musialem troche pokombinowac,raczej odradzam ich instalowanie,a sprobuj teraz przeinstalowac na starsze i powiedz czy gladko poszlo?

  2. Jaką masz wersję Live i co , sebtar 30/08/01 22:23
    właściwie dają te stery? Czy jest sens je wogóle instalować?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. mam live 5.1 , DomeLL 30/08/01 23:34
    i nie wiem co daja bo system po restarcie juz sie nie uruchomil

  4. Oglądnołem , RaptoR 31/08/01 09:19
    plik *.inf i są to stery zarówno do Liva jak i Audigy w wersji beta. U mnie pod XP chodzą tylko same drivery i play center2, pozostałe rzeczy powodyją błędy. Sterki te są dla win98se, Me, w2k.
    Pozdro.

    http://qba.homeip.net

  5. dzialaja,,,, , L3ad3R 31/08/01 12:59
    co prawda we wlasciwosciach jest ster z2001 ale w dzwieku nie slysze zmian a nawet mysle ze i tak zainstaluje z powrotem stare stery bo cos mi sie wydaje ze jednak minimalnie lepiej jest na normalnych sterach:)

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

    1. i co ? , acd 31/08/01 15:36
      Jakis nowy soft fajny ,czy jak ... Bo nie wiem czy ssac te 50megsa ...
      Pozdr.
      acd

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

  6. nie sciagajcie tych sterow bo , L3ad3R 31/08/01 19:16
    nie warto ja juz powrocilem do normalnych dzwiek jest lepszy na starych !

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL