Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9328 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na plażę, marsz! (humor) , wewe 31/08/01 14:00
Zatloczona plaza w popularnym kurorcie. Dzwoni komorka. Facet podnosi telefon i słyszy kobiecy głos: Kochanie, to ja. Nie gniewaj sie, ze ci przeszkadzam, ale własnie widzialam w salonie pieknego mercedesa. Wyobraz sobie, dziobku, ze w promocji kosztuje raptem 200 tysiecy zlotych. Czy moge go sobie kupic? A kup sobie, kup odpowiada mezczyzna. I wiesz, Gosia mowiła mi własnie, ze widziala gdzies zupelnie okazyjnie futro z soboli syberyjskich. Tylko za 100 tysiecy. Moge? No, pewnie kochanie zgadza sie mezczyzna. No i jeszcze taka drobna sprawa. Ten slynny rezyser, o ktorym ci juz kiedys opowiadalam, wlasnie sprzedaje swoja wille. I to naprawde okazyjnie, tylko 5 milionow. Wiem, ze to wyczysci twoje konto, no, ale misiu, przeciez niedlugo sie pobierzemy, musimy gdzies zamieszkac. Czy moge kupic, kochanie? Tak, tak, oczywiscie odpowiada mezczyzna. To konczę, rybko, konczę. Pa! Pa! Facet odklada telefon, rozglada sie wokol i krzyczy na cale gardlo: Czyja to komorka?

veni, vidi, wewe

  1. dobrze , GULIwer 31/08/01 14:07
    ze komórki nie mam :P
    także mi to nie grozi ;)

    I'm only noise on wires

  2. te... , snail 31/08/01 14:18
    baby sa zawsze takie prozne:))))

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

  3. Dobre :) , DJopek 31/08/01 21:26
    :))))

    Pozdr.
    DJopek

  4. bravo! , Agnes 3/09/01 00:23
    to ja łapię za komórkę i dzwonię, hehe :)))

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  5. a zna , sekrecik 3/09/01 11:59
    ktoś ten numer? :-)))

    :-) sekrecik

  6. LoL , Doczu 3/09/01 16:00
    123456

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL