Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22

 Dzisiaj przeczytano
 14072 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Z dziedziny kina domowego HiFi , Krzysztof 31/08/01 18:55
Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić na czym polega różnica między amplitunerem Sonego STR-DB840/940 i 1070.
sorry że nie na temat i pozdrawiam

  1. Generalnie to tak , Maximus 31/08/01 19:22
    STR-DB840 można by porównać, z STR-DB940 . Cała różnica polega na tym, że 940 ma minimalnie większą końcówkę mocy zamiast 100 w masz 110 wat na każdy z pięciu kanałów. Jest to minimalna różnica, ale za to zwiększyli radiator o prawie połowę, co z kolei poprawiło znacznie chłodzenie. Oprócz tego pozłocili tylne wejścia cinch, dodali wyświetlanie grafiki na ekranie, i co głównie odróżnia te dwa modele to świetny pilot, dwukierunkowy, uczący się z ekranem LCD. Za samego pilota bym dałbym te 500 zł więcej :)) I to, jeśli chodzi o te dwa modele, natomiast STR-DB1070 jest to najnowsze dziecko Sonego, które ma w pełni 6.1 nie wirtual matrix 5.1 a 6.1
    Ale jak na cenę o 1000 zł więcej od 940 i brak filmów w tym systemie to bierz 940. Choć słyszałem jak mi się odezwał w 6 kanałach i efekt był świetny, ale to był kocert. Pamiętaj jedno jak byś się zdecydował na zakup STR-DB1070 to prawdopodobnie będzie to pierwszy model, który dany sklep sprzedaje, gdyż jest to nowość, powiedz gościowi niech uważa jak go pakuje, bo skopali styropiany i na moich oczach odpadło kumplowi pokrętło od głosu i pojechał do serwisu a tam ten gościu, co naprawiał zrobił to samo :)) więc bierz go pod pachę i dowidzenia. I jeszcze jedno, nie kupuj nic poniżej QS, bo się bardzo zawiedziesz.
    Pozdrawiam
    Maximus

    AMD 1700@2400, Soltek 75FRN-L,
    2x512 DDR 333 Mhz,2xBaracuda IV
    80,Radeon 9000 Sapphire,Win XP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL