Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 50681 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Creative CT 6970 again , bajbusek 8/04/01 04:04
Czy warto zapuscic BIOS od Leadteka ??? Co z funkcjonalnoscia karty (chodzi o tvout) ??? Jakies profity oprocz 300 MHz default dla DDR ??? Czekam na opinie i reflexje...

  1. ja nie zauwazylem... , Karas 8/04/01 12:39
    ...jakiejkolwiek poprawy.Oczywiscie tv-out dziala a jedyny profit ze zmiany biosu na leadteka to chyba tylko dla tych ktorzy nie lubia podkrecac graf czyli default 120/300.Ja i tak powrocilem do starego biosu bo jak mi sie z nia cos stanie i bede musial ja oddac na gwarancji to sie beda moze czepiac i moga mi jej nie uznac . Robta jak chceta.

    pozdr Karas

    Conspiracy Theory...

  2. rep , Garrett 8/04/01 16:00
    Mozesz zmienic, ale wczesniej zachowaj stary (dumpbiosem albo savebiosem), w razie czego.
    W funkcjonalnosci i wydajnosci pewnie nic sie nie zmieni, bo te wszystkie biosy producentow kart oparte sa na referencyjnych biosach Nvidii. Oczywiscie bedziesz mial od razu default 120/301 i bios karty bedzie ci zglaszac zaraz po odpaleniu kompa. Z tego co wiem, to mozesz wgrac tam referencyjny nvidii (ofc), leadteka (ja na nim aktualnie jade), guillemota (troche starszy), asusa nie probowalem, elsa podobno nie pasuje. Najpierw oczywiscie wyprobuj czy wszystko jest ok vgabiosem, dopiero potem wgrywaj. Aha, czesc biosow i toolsy
    mozesz zassac np z www.m3dzone.com, reszte ze stron producentow...

    Powodzenia

  3. thx , bajbusek 9/04/01 01:42
    Zobacze ref NVIDII

    1. jeszcze jedno: , bajbusek 9/04/01 01:43
      a Creative nie wypuszcza zadnych sensownych - nigdzie ich nie upolowalem :(

      1. he ;) ?? , Garrett 9/04/01 13:09
        a zagladales tutaj:

        http://www.m3dzone.com/...e/creative/creative.html

        ps uwazaj, bo Creative numeruje biosy troche inaczej niz zaleca nvidia, wiec nowsza wesja moze okazac sie starsza, i odwrotnie,
        szczegoly w gf faq: http://www.geforcefaq.com/

        ps2 z tymi biosami creative'a uwazaj, nie probowalem ich...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL