 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27516 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
problem z volcano II , slawq 1/09/01 10:14 czy ktos kto ma ten cooler spotkal sie z tym co ja tzn po zalozeniu i wlaczeniu kompa uszlyszalem helikopter(tak na poczatku myslalem ) ale to byl jednak coolerek. Po przytrzymaniu go reka bylo spoko, juz podkladalem papierki pod plyte i nawet troszke sie wyciszyl, moze dlatego ze pomimo dokrecenia plyty(A7V133) do blachy z obudowy wydaje sie jakos dosc slabo zamocowana.ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500 - Mialem to samo... , Grolshek 1/09/01 10:48
uwierz mi probowalem wszystkiego co przyszlo mi do glowy lacznie z wymiana obudowy na Chiefteca za 300pln i rezonans dalej powstawal,zainwestowalem w 80mm Sunnona,dokrecilem za pomoca takiej dziwnej konstrukcji i od tego czasu jest chlodno i relatywnie cicho.Polecam.***** ***!!! - ale i tak obudowa jest glosna , slawq 1/09/01 10:55
a na poprzednim coolerku (podrobka chrome orba) jest w miare cichoASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500
- dodam jeszcze ze dosc malo otworow (jak na moj gust) zgrywa , slawq 1/09/01 10:57
sie - chodzi mi o otwory do zamocowania plyt glownej z obudowaASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500 |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|