 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27240 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
max payne i XP , mass 1/09/01 14:00 mam problem z odpaleniem tej gry pod xp rtm
max payne requires a direct x8 compatible display adapter.............. - niewasne , mass 1/09/01 14:49
j.w.............. - hmmm , DOPE 1/09/01 19:20
a ja niei nawet dziala lepiej niz pod winda 98
moze driverki od grafiki zmien poszukaj na stronie produetnta driverw pod xp
nie wielka pomoc ale tylko to mi przychodzi do glowyhttp://www.gta3pl.prv.pl/ - XP nie do gier! , ngP 1/09/01 20:20
Gdzieś w gaziecie wyczytałem że Microsoft tak orzekł. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|