 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27452 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
BETA DIRECT DRAW EXSPIRED , PLEASE UPDATE???????????? , konto-usuniete1 1/09/01 14:15 Wyskakuje mi od dzis rano taki komunikat jak chce uruchomic cos 3d:)moge kliknac tylko OK i tak ze 3-4 razy i niektore gry sie uruchomia a niektore nie.Probowalem reinstalowc DX 8.0 a -- nie pomaga.
co za czort???????Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)
- dx 8.1 beta, i wsio jasne :) , McSlavko 1/09/01 14:25
sprobuj uinstalerem do dx8, moze pomóc. Cos mi swita w główce ze kiedys to odinstalowałem w ten sposób.Powered by 4x4 - Micro$hit , m&m 1/09/01 16:20
ostrzegal ze dx8.1b wygasa i zdaje sie ze wlasnie od dzisiaj :( - Dalsza czesc problemu!!! , konto-usuniete1 1/09/01 17:44
Moj CLAP nie wspolpracuje z progsem AGp Wiard creativy!!!A WCPUID pokazuje mi w AGP information ze AGP Spec reversion 1.0 DISABLED i data rate status 2x a w copmmand nie ma nic i oczywiscie sideband nie dziala.
Przestawilem date w biosie co pozwolilo mi odinstalowac DX i zainstalowac 8.0.
Co zrobic juz kombinuje ze 2 h ze sterami i nic!!
POMOCYNine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)
- POMOCY NADAL NIE ZROBILEM!!!!!!!!!! , konto-usuniete1 1/09/01 20:14
Wyglada na to ze agp nie wlaczone.Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|