 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27219 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
O co chodzi z NEOSTRADA? , MayheM 1/09/01 14:17 Wpadlo mi to w ucho ; ktos tego z Was uzywa?
Jakie sa warunki, koszty, przepustowosc, wogole specyfikacje tego cuda TEPSY???
:))
Pozdro.- mi wpadlo w ucho , Meteor 1/09/01 14:38
ze od 1 wrzesnia zmienili zasady umowy, wprowadzajac limity tranferu (1 GB do wyslania/5 GB do zassania, a potem trzeba juz placic od chyba MB). Przeczytaj dokladnie nowa umowe i dopiero zobacz, czy Ci sie to polaca.Tak, naleze do grupy trzymajacych
kierownice i jestem z tego dumny!
Pzdr. Univega,Author&Meteor - Re: , Star Trek 1/09/01 14:43
Wszystkie interesujące Cię informacje są na stronie TPSA : www.tpsa.pl - ogolnie tpsa , tebe 2/09/01 00:35
znowu wystawiła ludzi do wiatru, ciekawe co bedzie w nowej umowie o SDI |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|