 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27540 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Częściowe rozwiązanie mojego problemu , hyperlink 1/09/01 16:04 Pare postów niżejpisałem o moim problemie (patrz: http://twojepc.pl/boardPytanie5167.htm#0 ), otóż znalazłem tylko częściowe rozwiązanie mojego problemu. Otóż jak wiadomo w w2k komputer klient, który korzysta z zasobów Internetu musi mieć ustawione koniecznie dynamiczny adres IP. I tak w rzeczywistości tak było. Postanowiłem jednak ustawić adres statyczny, ale dalej nic. Więc do tego ustawiłem adres bramy domyślnej na adres komputera-serwera. No i po części pomogło. LAN się pojawił :) Ale niestety netu nie ma :(
A więc moje pytanie: czy jest jakiś program pod W2k, który by udostępniał połączenie internetowe dla komputerów, które mają stałe IP (w tym od w2k jak pisałem wcześniej komputer klient musi mieć ustawiony adres dynamiczny).
Pozdrófka,
już nie tak zdesperowany hyperlink- spróbój innego proxy.. , ili@s 1/09/01 17:05
np. allegro surf - nie ma z nim żadnych problemów i nawet restartu nie wymaga :). U mnie chodzi w sieci na 300 kompów jako proxy. znajziesz na tucows. - Dzięki , hyperlink 2/09/01 15:03
Właśnie ściągam - zobaczymy co z tego wyjdzie
Pozdrófka,
hyperlink |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|