 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27513 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak fcd >> iso? , OYAMA 1/09/01 19:27 No wlasnie jak (czym) przekonwertowac pliki zgrane virtual cd do formatu iso, bo DEAMON nie obsluguje fcd.
Pozdr.
OYAMA- Nie wiem czym bezpośrednio przekonwertować, ale , mic 1/09/01 19:56
można przecież odczytać plik fcd za pomocą virtual'a, a potem jakimś programem do wypalania zrobić iso.
mic - wyslalem ci , Joe 1/09/01 23:05
odpowiedni programik na maila. A nawiazujac do tematu - jakim najlepiej programem zgrywac cd-ki, zeby daemon to obsluzyl? I skad sciagnac. Tylko nie ddump bo nie chce mi isc - pluje sie chyba o dodatkowy kontroler na moim abicie be6. pozdrowienia - konwersja , tebe 2/09/01 00:31
FCD - > ISO - prg WinIso, ostatnia wersja to 4.0
Pliki Bin+Cue prg CdrWin - Mozna .... , Kilgor-Admin 2/09/01 19:50
sam szukalem dlugo odpowiedniego softu az znalazlem na stronie demona jest tam odpowiedni soft pewnego japonczyka i o dziwo dziala.Pozdr. Kilgor
Admin Board'a |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|