 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27233 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Zapytanie do posiadaczy obudowy FEEL-V , ipservice 1/09/01 23:59 czy wam też głośno idzie zasilacz.Bo u mnie troche mocno szumi i niewiem czy to narmalne.Sprzedawca w sklepie mówił że idą bardzo cicho,to niewiem czy reklamować czy nie.Faktem jest że w kompie mam 4 wiatraki i szum jest denerwujący ,ale najgłośniej idzie zasilacz.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum. - Hmmm wlasciwie , DraxteR 2/09/01 15:39
to u mnie tez troche glosno idzie..... ale chyba go wymienie :)
PozdroffkaS :))----------------------------
Your heart is free.
Have the courage to follow it. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|