 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27488 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Czy ktoś wie jak można zmienić szybkość wiatraczka za pomocą programu Fan Speed , ipservice 2/09/01 00:19 Sciągłem go sobie ,ale nie mam pojęcia jak tam coś ustawić.No chyba że to jest programik typu info.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum. - Wersja 3.04 beta 8.5 , airs 2/09/01 01:15
Po klawiszu "Configure" w zakladce "Temperatures" jak klikniesz na odczycie (kolumna: Sample) to u dolu masz ustawienia, a w zakladce "Speeds" to samo przy kolumnie: Label (napis kolo "ptaszka").
Cos tam robi i ustawia, ale u mnie bez efektu na wentylatorach :(((Pozdrowienia!
(Sprzet: Athlon, Radeon & Aureal -
since 2000r. :)) - tak troche OT , lukas3339 2/09/01 14:17
U mnie ( plyta soltek kv2x+) to badziestwo robi mi blank screen a co ciekawsze nawet twardy reset nie dziala musze wyjmowac wtyczke, najwyrazniej mojej plyty nie wspiera :-( - Ten program prawde mówiąc jest do niczego.Coś mi sie zdaje że nie ma prógramów do spowalni , ipservice 2/09/01 14:53
.........................~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum. - a mi dziala bardzo dobrze , PIvO 2/09/01 23:10
na plycie z bx :)[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl] |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|