 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27481 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
abit st6 , Gruber 2/09/01 08:47 gdzie moge znalesc instrukcje do tej płyty??
tylko nie podawajcie mi astrony abita bo transfer jest okrutny- przykro mi , vov 2/09/01 09:17
ale niestety na stronie www.abit.nl nie ma manuala do tej plyty,
za wyjatkiem instrukcji ST6 RAID ale w jezyku francuskim.
Chyba ze go znasz to moge ci sciagnac i puscic na mailaI choćbym szedł ciemną doliną zła
się nie ulękne,bo jestem
najgorszym sk..nem w całej dolinie - czek mail :) , Kane 2/09/01 15:16
123Pozdro Kane |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|