Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SOLTEK 75 KAV a dodatkowy RAID!!!!!!!!!!!!!!!!!! , chrys66 10/04/01 00:00
MAM PLYTE SOLTEKA 75 KAV ATA 100 VIA 133A CHCIALEM WSADZIC DO NIEJ DODATKOWY KONTROL.NA PLYTCE HPT370.PO WSADZENIU PLYTKI BIOS PLYTKI WYKRYWA TWARDZIELA POKAZUJE SIE RAMKA PRZED WINEM ALE KOMP STOI W TYM MOMECIE I NIC SIE NIE DZIEJE.ZMIENILEM W BIOSIE PLYTY GLOWNEJ USTAWIENIE SECOND BOOT DEVICE Z HDD-0 NA SCSI I DALEJ NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!CZY KTOS WIE OCO CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. A jaki win? , Umek 10/04/01 02:32
    j.w.

    1. Soltek , chrys66 10/04/01 20:37
      mam wina 98

      1. Odpal się najpierw z ... , Umek 10/04/01 22:28
        dyskiem podpiętym std do kontrolera na płycie. Zainstaluj sterowniki i dopiero wtedy podepnij dysk do karty.
        Jeśli zatrzymuje się jeszcze przed windowsami to może to świadczyć o jakimś konflikcie sprzętowym z którym sobie bios nie radzi. A może kręcenie przez FSB i zwis kontrolera?

  2. i nie musisz tak krzyczeć , exmac 10/04/01 10:13
    nikt nie jest głuchy

    1. raid , chrys66 10/04/01 20:38
      przepraszam ale jestem zdesperowany

  3. i jak dziala juz ? , Menah 10/04/01 11:36
    j.w.

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

    1. nieeeeeee , chrys66 10/04/01 20:40
      nie dziala i niemam pojecia czemu moze ze soltek jest juz ultra ata-100??????

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL