Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9806 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Warcraft III - w koncu jak ? , ViS 13/04/01 00:30
na valhalli zobaczylem screeny - jedne zgadzaly sie z poprzednimi czytanymi przeze mnie zapowiedziami (tzn gra skierowana na orkow, 3d, bardziej tpp i rpg)
ale byly tez screeny , na widok ktorych spadlem z krzesla - normalna , najnormalniejsza strategia RTS !!!!!!!!!!!
to mi dodalo troche otuchy :))

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. Dno , Duckman 13/04/01 05:59
    Koles ktory ta recenzje pisal to jakis "znawca" trzeciej czesci. Jego info na temat prac nad ta gra zatrzymalo sie gdzies na samym poczatku jej powstawania. Naprawde koles napisal recenzje ktora byla by dobra rok temu. Screeny ze starej wersij. Do tego dal screena tego "jak wygladal Warcraft 3 zanim przesiedli sie na silnik 3d" buhahaha! To zwykly mod do starcrafta robiony przez ludzi bynaimniej nie z bliz :) Jezu to wlasnie cala V****a :) Koles nie pamietam jaka mial ksywke. Bic MAC?. Stanowczo powinien zajac sie recenzowaniem HAMBOGSOW......

    P4 3200/3800 64 bit
    1024DDr2 533mhz dual DDR,
    gigabyte, R800xl

  2. polecam , Duckman 13/04/01 06:04
    Polecam stronke http://warcraft3.cdprojekt.com Oficjalna o odziwo najlepsza i chyba jedyna Polska stronka. Koles zbiera najlepsze newsy, screeny etctr. Z zachodnich serwisow

    P4 3200/3800 64 bit
    1024DDr2 533mhz dual DDR,
    gigabyte, R800xl

  3. moim zdaniem i nie tylko... , Koziol 16/04/01 01:17
    Raczej to bedzie RTS w 3D z domieszkami RPG.

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL