Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36543 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

technikalia , fiskomp 2/10/01 10:41
mam prośbę do braci internetowej:
jak można sprawdzić czy moja GF2mx, jest pełną 128-bitową kartą, czy okrojoną wersją do 64-bitów.
karta jest noname, więc można zapomnieć o dokumentacji.
z góry wielkie dzięki.

  1. Weź... , rokitka 2/10/01 11:27
    zainstaluj najnowsze stery np 12.90 lub 21.xx,
    a przy instalacji zaobaczysz jaką masz kartę.

    Co ja tutaj robię?

  2. technikalia podzięki , fiskomp 2/10/01 11:37
    dzięki wielkie, przy najnowszych sterach zgłasza mi się jako mx/mx400, a właśnie czytałem, że mx200 jest tą okrojoną kartą , tak więc się upewniłem i kamień spadł mi z serduszka.
    :-))))

  3. tylko tak dumam ..... , fiskomp 2/10/01 11:44
    dlaczego kolesie w sklepiszczu w którym kupiłem tą kartę nic mi nie powiedzieli na ten temat.
    a i jeszcze jedno, mam płytę która obsługuje AGPx4, przy uaktywnieniu tej opcji przy testach (3dmark2001) wiesza się po 20 sec.
    po przestawieniu na x2, wszystko jest ok. czy można coś na to zaradzić?

    1. A jaka to płyta? , sebtar 2/10/01 16:52
      Ogólnie między AGPx2 i AGPx4 różnica wydajności jest praktycznie żadna, a podkręcona karta lepiej znosi AGPx2. Niektóre MXy się dość dobrze kręcą, to możesz spróbować. Jak taktowana jest ta twoja karta?

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  4. :)) , arekalf 3/10/01 20:28
    ...

    GG 1086616

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL