Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44714 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win Xp i pakiet PLUS! , etranger 3/10/01 21:56
I tak po kilkunastu godzinach zciagania udalo mi sie zciagnac plus do Win xp i co ?.... i nic bo to do dupy cztery themy byle jakie , doslownie bo zmieniaja tylko tapete i myszke zielony przycisk start jak byl tak jest gry bo no dobra mozna przezyc i nic dodatkowego.A owszem jest support do ciagania dodatkow ale go niema (jeszcze) i tyle tylko ze to ponad 200 mb.

IStal sie switch:)

  1. oj, chyba , bajbusek 4/10/01 08:59
    wersje shareware masz kolego bo u mnie zmienia cala powloke na nowy, graficzny schemat (lacznie z belkami, oknami itp)...

  2. eee mam orginal "kazaa" , etranger 4/10/01 14:49
    aaa to wlasnie ze u mnie nie zmienia chyba ze musze zmienic cos jeszcze ale obadam, pozatym the themy sa do do d... i tylko cztery to chyba za malo

    IStal sie switch:)

  3. po pierwsze , DomeLL 4/10/01 16:28
    ten plus pack zajmuje 364 MB a nie powyzej 200 :) a po drugie zacznij uzywac Direct Connect www.neo-modus.com a nie jakiegos KaZa........

  4. cholera , etranger 4/10/01 16:49
    po zainstalowaniu mam tylko jakies dwizsciz , cholera to co to jest ?

    IStal sie switch:)

  5. powiedz mi jedno czy , etranger 4/10/01 16:51
    ale przeciesz nic nie pisalo zeby to byla wersja free czy cos tam ,

    IStal sie switch:)

  6. a kazaa , etranger 4/10/01 16:54
    uzywam od 6 misiecy i jakos nie nazekam , ale sprubuje

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL