Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18016 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Teac 8 8 32 , michol 14/04/01 08:47
Mam maly problem z jego szybkoscia. Otoz po ustawienia predkosci nagrywania na x8 oproznia sie bufor i ciach po plycie.
Jezeli ustawie nagrywanie x4 to wsio ok. Co to moze by? Probowalem NEro i Easycd
najlepsze zyczonka swiateczne

  1. Jest kilka możliwości , Serwiz 14/04/01 12:15
    Możesz na początek zrobić kilka rzeczy. Taki jest efekt jak dysk nie nadąża z dostarczaniem danych do bufora.
    Kilka wskazówek:
    1. Defragmentacja dysku (bardzo istotne)
    2. Sprawdzić (ewentualnie włączyc jesli nie jest włączone) DMA dla dysku
    3. J/w w odniesienu do nagrywarki
    4. Wyłączyć programy działajaące w tle (oczywiście zbędne typu find fast z office itp.)
    Po tych zabiegach zrób symulacje nagrywania przy maksymalnej prędkości. Jeśli wszystko będzie ok to znaczy że problem jest rozwiązany (teoretycznie bo praktycznie takie problemy bez burn proofa zawsze się mogą przytrafić)
    Jeśli to nie przyniesie oczekiwanych rezultatów to pozostaje ci nagrywanie z wcześniej przygotowanego obrazu płyty.

    Z pozdrowieniami i życzeniami
    Serwiz

    Serwiz

  2. Ale banal , michol 16/04/01 09:57
    juz dziala. Az wstyd sie przyznac ale nie mialem wlaczonego DMA dla cedeka. wielkie dzienx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL