Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44853 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit, MSI, ELSA i Live w jednym stali domu , zartie 4/10/01 09:09
Witam po dłuższej nieobecności spowodowanej najpierw urlopem, a później odcięciem od świata - u mnie w pracy padł serwer, a jak to w budżetówce bywa przepychanki kto ma wyłożyć forsę na naprawę potrwały kilka tygodni (całe szczęście, że nie organizowali przetargu).

Ale do rzeczy. W tym czasie zakupiłem Live'a 5.1 i zaczęły się kłopoty. Podczas uruchamiania komputera po ekranie Windy najczęściej oglądam Blue Screen (TM). Konfiguracja to Abit KT7 (aktualnie BIOS ZT - ściągam nowszy - a właśnie, co to za biosy z cyferkami na początku nazwy umieszczone na dole strony Abita?), karta grafiki MicroStar StarForce 818 (GeForce 2MX z TV-outem) oraz Elsa Victory Erazor (prehistoryczna karta na Rivie 128, której używam do zgrywania video). Oczywiście żonglerkę już przerobiłem - póki co najlepsze efekty dało wsadzenie Live'a w 5 PCI, żeby miał samodzielne przerwanie - jeśli już się system uruchomi, to najmniej szarpie w grach. Wyłączenie drugiego COM-a i przydzielanie na sztywno numerów przerwań do poszczególnych linii int A - int D też nic nie dało. Szczerze mówiąc zaczyna mi brakować pomysłów - może ktoś ma równie dziwną konfigurację? Ktoś się kiedyś chwalił, że też używa Erazora jako drugiej karty.

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL