Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17197 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

help!!! 2X w2k + SDI , Wasabi 16/04/01 00:59
mam problem siec dziala dane przesyla IP powpisywane (192,168,0,1 i drugi koncuwka 2 ) u mnie SDi dziala siec tesz wogule wsjo a przy prubie wirtualnego laczenia sie kumpla ze mna pisze ze brak odpowiedzi!!! czy jest gdzies sita albo co na ten temat bo wyglada na to ze wciaz czegos nie ustawilem i brakuje mi jusz pomyslow co to moze byc
Dzieki :)))

Nothing to see here

  1. Jeszcze raz. , PKort 16/04/01 11:03
    Tylko dokładniej, bo nic nie zrozumiałem. Zapewne musisz włączyć obsługę routingu pakietów TCP w swoim komputerze.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. najlepsza strona o sieci , JanoszW 16/04/01 11:37
    http://lanzone.koti.com.pl/

  3. na komputerze , Bart 16/04/01 13:38
    podłączonym do SDI musi być uruchomiona usługa udostepniania internetu dla lokalnych komputerów (jak powiedział PKort). Niepamietam jak jest w W2k, ale skoro w WIn98 SE jest taka usługa to i w 2k też pwinna byc.
    Drugie rozwiązanie to zainstalowanie oprogramowania typu WinProxy.

    1. jusz , Wasabi 16/04/01 14:36
      mam to wszystko powlaczane!!! a na lanzone.koti.com.pl nie ma o SDI i w2k tylko o win95 i 98 a te ustawienia nie pasuja - sprawdzilem :((( gdzie mozna dostac to winproxy i opis jego dzialania???

      Nothing to see here

  4. to wszystko powinno działać , semtex 16/04/01 20:00
    może masz fire wall u mnie skutecznie blokował połaczenia pomimo iż wszystko było okay

    1. no wlasnie nie dziala , Wasabi 16/04/01 20:10
      a firewalla nie mam :(((

      Nothing to see here

  5. w takim razie , JanoszW 17/04/01 00:50
    http://www.win2k.px.pl moze tam?

  6. tutaj znajdziesz na pweno :-) , Jackal 17/04/01 08:19
    www.faq.net.pl

    pozdro,

    Jackal

    !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
    pozdro,
    Jackal

  7. Niezle zamotales... , Zdanek 18/04/01 20:31
    ale jezeli chodzi ci o to, ze twoj kumpel nie moze przegladac tego co udostepniles to najprosciej jest uaktywnic konto goscia

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL