Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2419 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Soft coolery i Abit KT7A + TB1200 , MJK 5/10/01 21:57
Od trzech tygodni czekam za Voolcano6cui między czasie chciałem w jakiś sposób obniżyć temperaturę proca. Często słucham MP3 więc proc trochę się nudzi. I tak, albo programy chłodzące działały mi wcześniej na celafonie to teraz wcale nie obniżają temperatury na amd. Zaś CPU Cool lub Vcool wykładają kompa (natychmiastowy zwis systemu). Gdy zmniejszyłem częstotliwość proca do 1000MHz i odpaliłem VCool to temp. spadła z 51 stopni do 39 stopni i przy tej temperaturze nastąpiło zatrzymanie systemu. Czy ktoś miał podobne problemy na tej płycie. Tylko nie piszcie, że abit jest do d...

  1. ja mam Athlona 850 kreconego do 1Ghz , Steel 6/10/01 12:42
    i uzywam Vcool i nie mam zadnych problemow. Plyta glowan to oczywiscie Abit KT7A. Temp. procka podczas przegladania stron 30C

    Cyberpozdrowionko
    Steel

    1. ja jeta vcool uzywam i nie mam zadnych propblemow , +Kania+ 6/10/01 15:20
      d700@945, msi k7tpro2

      COOOOMBAAAYAAAA!!!

      http://agnes.robi.to/

  2. AMD nie lubie chłodu :-) , NimnuL-Redakcja 6/10/01 14:38
    ale na powaznie - to nie wina ABITa - mam tą płytke i jest exstra ... u mnie natomiast softcoolery działały zaskakująco - podwyższały temperaturę, więc sobie dałem spokój ... ja u siebie mam przy full obciązeniu 60zt i się nie martwię :-) (D800@933) więc i Ty tez nie masz czym ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. Jak uzywasz WIN2K, XP, NT , Koziol 7/10/01 15:58
    to nie potrzebujesz SOFTCOOLEROW. System sam wlacza HSF (czy jak to sie nazywalo, nie pamietam). Pozatym Thunderbird 1,2 ABIT KT7 Volcano 6cu+wiatrak 8x8 34 stopnie.... no i jakas gowniana pasta termoprzewodzaca.

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL