Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2576 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tak wygląda los nowicjusza na liście dyskusyjnej bądź forum ;) , Agnes 6/10/01 12:38
Normalna droga nowicjusza na liście:

1. Zapisuje się.
2. Wysyła post o podkręcaniu, monitorze, nagrywarce itp. myśląc, że rozpoczyna całkiem nową dyskusję.
3. Jest rozczarowany, że jego post został zignorowany lub odesłano go do archiwum.
4. Zaczyna protestować przeciw polskim ogonkom.
5. Przyzwyczaja się.
6. Zaczyna protestować przeciwko dyskusjom nie na temat.
7. Dostaje kontrę, że możemy tu dyskutować na każdy temat.
8. Jest w szoku.
9. Przyznaje 100% racji lub wypisuje się z listy .
10.Pomimo konstatacji, że najlepsze dyskusje wywołują tematy wyższości AMD nad Intelem, mercedesa nad porsche, SLD nad PSL i odwrotnie, nie może żyć bez listy.

Niektórzy jeszcze na początku wywołuja niezłą kłótnię. (wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób jest absolutnie przypadkowe).
;))

nowicjuszy i stałych bywalców pozdrawia ...

Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta...

  1. Precz z Intelem i AMD , jonasz 6/10/01 12:41
    A propos punktu dziesiatego - tylko VIA C3!!! Precz z Intelem i AMD!

    1. jasne, ze C3 rules... , Stefan 6/10/01 13:41
      vide
      http://www.lostcircuits.com/cpu/via_c3800/
      TEORETYCZNIE przy takich samych czestotliwosciach taktowania i braku optymalizacji SSE(2) wychodzi ze C3=P4 (Quake III, Expendable, Video Editing) , ciekawe czyz nie?
      S>

      1. o, to dziwne , jonasz 6/10/01 23:17
        naprawdę C3 jest porównywalne z P4??? wydaje mi się to niemożliwe, gdyż po prostu nie jestem w stanie uwierzyć, że Intel zdołał wyprodukować tak szybkie CPU :-P

        1. no to... , Stefan 6/10/01 23:26
          rozumiem, iz tym samym konczymy te bezsensowna potyczke AMD vs. Intel i oglaszamy C3 (4, 5, i ile tam jeszcze tego wlezie) nowy krolem wydajnosci:-)
          Pozdrawiam,
          S
          ps. ale powyzszy link autentyk jest...

  2. To w takim razie... , agnus 6/10/01 13:32
    ... nie byłem zwykłym nowicjuszem :) Osobiście nie rozpoczałem batalii o wyplenienie 'ogonków' z internetu, ależ wręcz odwrotnie.... ;-)
    Ad p. 10 - Proszę nie mieszać polityki do informatyki! I proszę mi tu posty na temat! :-))

    Samsung RV510

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL