Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10055 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak skopiowac system...??? , Sznaps 6/10/01 22:04
zmieniam kompa ale chcialbym skopiowac system do niego z mojej starej maszyny tak zeby caly system,wszystkie ustawienia i nawet programy pozostaly nie zmienione(na dystku mam wielki smietnik i juz nie wiem co do czego a potrzebuje tego do pracy a pelna reinstalacja zajelaby tydzien).
Czy mozna dokonac tego norton ghostem a jesli tak to ma ktos opis calego procesu?Od razu wielkie dzieki za kazda odpowiedz bo mi to doslownie ratuje zycie.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. mozna......... , PaszkfiL 6/10/01 22:20
    tez zrobic dokladni to samo programem PARTITION MAGIC

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. ehem..:-/ , Sznaps 6/10/01 22:35
    A jakis opis...?

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

    1. hmmm opis???? , PaszkfiL 6/10/01 23:59
      nie wiem czy jest jakis opis ale tam jest taka madra funkcja ktora sie nazywa COPY PARTITION i dalej chyba juz wiesz jak sie to robi ??? wybierasz partycje z ktorej chcesz kopiowac i ta na ktora chcesz skkopiowac i po krzyku potem dajesz apply changes idziesz do DOSA i reszte za ciebie robi komputer :))) czyz to nie proste ?

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. a jak bardzo zmienil sie ten system? , Holek 7/10/01 00:06
    bo jesli poszla do wymiany plyta glowna grafa proc.. i cos jeszcze (HDD) to warto posprzatac ten balagan i zainstalowac wszystko od nowa.. sproboj na pewno systemek bedzie hulał swiezej i lepiej...
    i w koncu nie bedzie pytan do siebie w stylu "gdzie ja to mialem" i "dlaczego to tak wolno chodzi!"

    "...here I am on The Road again..."

    1. jednak.... , PaszkfiL 7/10/01 00:09
      moj przelozony znowu podkreslil swoja wyzszosc nademna ;)) w koncu jestem tylko praktykantem ale wciaz sie ucze :P

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. zwyczajnie robisz, bez udziwnien , burz 7/10/01 14:45
    Czyli:
    podpinasz dysk z nowego kompa do starego, odpalasz windowsa, kopiujesz wszystkie pliki i katalogi z c: (stary dysk) na d: (nowy dysk) i jakie tam jeszcze partycje masz (tylko nie zapomnij wlaczyc widoku wszystkich plikow, rowniez ukrytych i systemowych). Potem wylaczasz, wyjmujesz nowy dysk ze starego kompa, wkladasz do nowego kompa, odpalasz i... wsztstko. Winda sobie pomiesza, poodnajduje nowe urzadzenia (mo-bo bedzie przeciez inne) i wszycho. Masz na nowym kompie stary system ze wszystkimi ustawieniami i programami.
    Zawsze tak robie, wiec sposob jest przetestowany doglebnie (ostatnio zmienialem w swoich dwoch kompach syski na wieksze - a kto by sie bawil w istalki od nowa, jak nie ma musu...). Nie potrzeba cudow, specjalistycznych programów, nawet sys c: d: nie jest potrzebne...
    powodzenia
    burz

    ___

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL