Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17219 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką Yamahe , BogadR 16/04/01 16:53
Jaką karte muz. polecacie na chipie Yamahy 744 (754?) i gdzie można taką dostać w Krakowie ewentualnie jakiś sklep internetowy.
Panowie słyszałem, że nowe stery Yamahy obsługują EAX 2.0 czy to prawda?

THX

  1. Tak prawda , McSlavko 16/04/01 20:48
    ściągnąc nalezy sobie stery w wersji 218.....jak kupisz dam namiar :) mam też adres sklepu internetowego http://www.xyz.lublin.pl/sklep/ dzial Audio jest karta na chipie Yamaha 754, full wypas :)

    Powered by 4x4

  2. Eeee... , konraf 16/04/01 21:31
    Witam

    Miałem Yamahę 744 i szybko sie jej pozbyłem. Miałem z nia same problemy. Wiadomo na pewno, że 744 ma problemy ze współpraca z kartami GeForce MX.
    Zastanów się nad zakupem.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    1. konraf ja nie pisze o 744 , McSlavko 16/04/01 22:25
      tylko 754, z tego co słyszalem podobno kazda Yamaha gryzie sie z kazdym GF nie tylko MX, ale jakos nie moge tego potwierdzic, ja osobiscie niemam z nia żadnego klopotu.......powtarzam zadnego. Złożyłem już kilkanaście zestawów na Yamasze i zero problemów.....zadnych. Dziwie sie opini ludzi którzy twierdzą że Yamaha jest problemowa.......osobiście się z tym nie zetknąłem i zawsze bardzo polecam karty Yamahy

      Pozdr. Slav

      Powered by 4x4

      1. Slavko masz racje , Wasabi 16/04/01 22:32
        jak sciagalem nowego biosa do mojego epoxa to tam pisalo ze naprawia buga wspulpracy audio(costam z Yamahy i nie tylko) z kosciami NVidy :)))

        Nothing to see here

      2. Każda karta kiedyś komuś sprawiła jakiś problem :) , sebtar 16/04/01 22:32
        j.w.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL