Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24179 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drukarka i malo pamieci , glewik 9/10/01 00:33
Mam 256 ramu. drukarke cannon 220 BJC i wielki problem.
Gdy chcialem dzis wydrukowac plik (JPG) o dużych gabarytach wyskakiwal komunikat ze mam za malo pamieci.
p.s.
dodam ze probowalem zmienic format pliku, przeniesc plik do worda, drukowac w photoshopie, pain shop pro, asd see itd.
aha i mam najnowsze stery dla drukarki.

Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik

  1. tu nie chodzi o pamieć w kompie, tylko , deadly 9/10/01 07:49
    pamięć drukarki. Też mam canon'a i to samo miałem (kiedyś przez przypadek chciałem wydrukować 10MB jpg'a). Musisz zrobić tak aby plik zajmował mniej bajtów.
    pozdro

    lubię robić nic

  2. Bo masz za mało pamięci!!!! , JaccekZ 9/10/01 08:32
    Ale nie RAM tylko swapfila masz za małego ustawioneg. Obraz strony do wydruku grafiki zajmuje baaaaardzo dużo miejsca. Zmień ustawienia swapa (a jak masz ustawionego na "auto" to sprawdź czy masz dużo wolnego miejsca na HD - jak dużo to uruchom scandisca i sprwdź jeszcze raz). Miałem tak wielogrotnie - wszystko przez swpa.

  3. pamiec nie odgrywa wiekszej roli , Outsider 9/10/01 10:27
    Powinienes ustawic w prog-u configuracyjnym drukarki by komp wysylal informacje bezposrednio do drukarki. Na pewno ustawiles opcje szybkiego drukowania (domyslna) przez co komp chce zaladowac wszystko do pamieci drukarki. Popraw to a bedzie dobrze.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  4. dzieki all , glewik 9/10/01 12:04
    123

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL