 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31871 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Czy tulipanik pojdzie na 815E??? , dida 10/10/01 12:23 Zgodnie ze 815E nie ma supportu dla Tulipanika, dopiero b-steping. Ale pomimo wszystko czy ktoś starał się puszczać nowego Cela lub PIII na tym chipsecie i sprawdzic czy to zadziała jak na starym dobrym BX-sie. W koncu moze jakas przejsciuweczka lub cóś ???????- Sam sobie... ;)) , Tony Soprano 10/10/01 14:31
... odpowiedziałeś na pytanie. - Hmm... , dida 10/10/01 15:08
Z tego co rozumiem to roznica pomiedzy 815e i 815e bsteping to tylko różnica obsługiwanego napięcia - hm poprawcie jezeli sie mylę- tutaj masz dokładnie opisane , Douglas 10/10/01 16:00
http://www.anandtech.com/...oc.html?i=1509&p=2-------------------------------------
We don't talk about love, We only want
to get drunk. - Dzięks , dida 10/10/01 16:38
Właśnie się wczytałem - i dalej pozostaje wątpliwość- może jednak jakoś da się to puścić????? Nie jestem elektronikiem ale sprawa niższego napięcia powinna dać się załatwić - przejściówka plus jakaś "elektronika sterująca" nie wiem natomiast jak by dało się załatwić różnicę w VRM 8.4 ver 8.5 i o co w niej tak naprawdę chodzi.- przejściówka z BXa jest , Douglas 11/10/01 08:30
(było już na boardzie) więc wygląda na to, że jest to możliwe. Ale IMHO trzeba jeszcze trochę poczekać na jakieś testy, jak sam zauważyłeś taka przejściówka musi być trochę zaawansowana.-------------------------------------
We don't talk about love, We only want
to get drunk.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|